| Wypadek drogowy w Bietowie |
|
|
|
| czwartek, 05 sierpnia 2010 20:49 | |||
|
Na miejsce niezwłocznie zostały zadysponowane siły i środki służb ratowniczych. Po przybyciu jednostek, okazało się że samochód marki mazda po zjechaniu na lewy pas jezdni zahaczył o drzewo i dachował. Prawdopodobną przyczyną wypadku było zaśnięcie kierowcy podczas jazdy. Prowadzący oraz jeden pasażer znajdowali się poza pojazdem w momencie przybycia straży pożarnej. Nasze działania polegały na neutralizacji płynów eksploatacyjnych, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz kierowaniu ruchem. Dwóm osobom udzielono pomocy przedmedycznej i następnie przekazano załodze pogotowia. Działania zakończono o godzinie 19:05.
W działaniach wzięły udział następujące siły i środki: PSP - 2 zastępy, 4 ratowników OSP - 1 zastęp, 6 ratowników Wykaz zastępów: PSP Starogard Gdański: SLOp, SLRd OSP Lubichowo: GBA 2/16 1 patrol Policji 1 karetka Pogotowia Ratunkowego
|




W dniu piątego sierpnia br., o godzinie 17.45, Powiatowe Stanowisko Kierowania w Starogardzie Gd. odebrało zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Bietowo.
